Veilig wachtwoorden
bewaren en delen
Vragen over dit
onderwerp?
Team sales
0418712401
sales@velzart.nl
Team service
0418712402
servicedesk@velzart.nl
Team administratie
0418712403
administratie@velzart.nl
Wie wil het niet: alle wachtwoorden op één centrale plek! De tijd van post-its, Excel lijstjes of wachtwoorden zoeken bij collega’s is met de MyGlue wachtwoordkluis van VelzArt voorbij. Dit systeem zorgt voor het centraal en veilig opslaan van wachtwoorden, binnen een organisatie of door een individu.
De wachtwoordkluis is ontworpen om wachtwoorden onderling veilig te delen met collega’s. Uiteraard gebeurd dit op basis van hierarchische rollen en dit is per team of afdeling te bepalen. Het systeem logt daarnaast alle handelingen, ook wanneer iemand een wachtwoord wijzigt of zelfs bekijkt (t.b.v. AVG wetgeving). De MyGlue wachtwoordkluis is als website beschikbaar maar ook als app voor Android of IOS. Daarnaast is er een handige plugin voor de Google Chrome browser waarmee inloggen op sites nog makkelijker wordt.

De wachtwoordkluis bespaart tijd, geeft duidelijkheid en geeft grip op één van de grootste ‘ergenissen’ van deze moderne tijd: Wachtwoorden!
Wil je graag meer informatie over een veilige wachtwoordkluis? Gebruik dan het contactformulier onderaan deze pagina.
